УКРАЇНА

00:41

27.03

Влада

Україна закликала розширений ЄС розвивати співробітництво із сусідами

0

Україна закликала Європейський Союз, до якого 1 травня приєдналися 10 держав, розвивати відносини з державами-сусідами, у тому числі й Україною. Про це говориться в заяві Міністерства закордонних справ, повідомляють «Подробиці».

«В Україні сподіваються, що після завершення нинішнього етапу розширення ЄС не замкнеться на вирішенні тільки внутрішніх проблем», - говориться в тексті.

На думку МЗС, розвиток взаємовигідного, партнерського співробітництва розширеного Євросоюзу з його сусідами стане спільним внеском України і ЄС у розвиток демократії, стабільної і квітучої Європи.

Нагадуємо, що 1 травня до Європейського Союзу приєдналися 10 нових держав: Словаччина, Словенія, Польща, Чехія, Угорщина, Естонія, Латвія, Литва, Мальта і Кіпр.

29 квітня Президент Леонід Кучма критикував ЄС за те, що він не дав Україні чіткого сигналу про можливість її членства в об’єднанні.

Україна раніше закликала ЄС після розширення перейти до спрощення візового режиму і лібералізації торгівлі між Україною і Євросоюзом.

Україна пропонує зосередитися на актуальних темах: визнання повного ринкового статусу економіки України в рамках антидемпінгового законодавства ЄС, збільшення експортних квот української сталеливарної продукції в розширений Євросоюз.

Україна також пропонує обговорити питання, як спростити візовий режим, врегулювати доступ української сільськогосподарської продукції на ринок Євросоюзу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus