УКРАЇНА

11:50

24.04

Світличний утримується від оцінок діяльності свого скандально відомого попередника

Світличний утримується від оцінок діяльності свого скандально відомого попередника

Генконсул РФ у Сімферополі: «Я приїхав не грати в козаки-розбійники»

0

Новий Генеральний консул Росії в Сімферополі В’ячеслав Світличний, який прибув до Криму вчора після обіду, утримується від оцінок діяльності свого скандально відомого попередника Володимира Андрєєва

«У нашій практиці дипломатичній не прийнято говорити про попередника погано. Я не збираюся давати оцінку його вчинкам. Це тільки час покаже – наскільки він мав рацію, або не мав рації», - сказав Світличний сайту «Крим.Коментарі».

Прокоментував Світличний і заяву представників меджлісу про наміри постійно спостерігати за його діяльністю і висловлюваннями.

«Я сюди приїхав не грати в козаки-розбійники, розумієте? І не стежити за кимось, або в хованки грати. Не думаю, що якщо якась організація має намір за кимось стежити, це сприятиме нормальним відносинам. Не стежити треба, а співпрацювати. Я приїхав сюди ні за ким не стежити, зокрема і за цією організацією, а співпрацювати», - сказав він.

Генконсул також повідомив, що йому надходять численні пропозиції про інтерв’ю, однак він вирішив почекати зі спілкуванням з пресою, поки не ознайомиться зі справою.

«Для того щоб щось казати, мені потрібно зрозуміти. А для того, щоб зрозуміти, необхідний час. Я приїхав сюди працювати – всерйоз і надовго працювати. Для того щоб давати інтерв’ю, потрібно увійти в курс справи – зрозуміти, що відбувається, хто є хто. Якщо я почну свою роботу з того, що направо і наліво почну роздавати свої заяви – це не дуже солідно. Потім зі знанням справи буду відповідально щось казати», - сказав він.

Як повідомляв сайт «Крим.Коментарі», у травні цього року в Криму вибухнув скандал після того, як Генконсул РФ у Сімферополі Володимир Андрєєв порадив кримським татарам зняти фільм про співпрацю осіб кримськотатарської національності з фашистськими окупантами. Під будівлею Генконсульства відбулася низка пікетів. МЗС Росії визнало заяви Андрєєва некоректними, однак консул не погодився з такою оцінкою і подав заяву про звільнення.

Вчора був призначений новий Генеральний консул РФ у Сімферополі – Світличний В’ячеслав Леонідович, який багато років пропрацював радником-посланником Посольства Російської Федерації в Республіці Таджикистан. Його останнє місце роботи – МЗС Росії.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus