УКРАЇНА

20:51

22.05

Влада

КПУ, СПУ і СДПУ(о) провели першотравневу демонстрацію в Чернігові

0

Близько 350 прихильників Комуністичної партії провели першотравневу демонстрацію і мітинг у Чернігові. Вони пройшли центральними вулицями міста до центральної Червоної площі Чернігова. На мітингу виступив народний депутат від КПУ Володимир Єщенко і закликав вивести український контингент з Іраку, голосувати за кандидата від КПУ на президентських виборах, а також критикував владу за проведення пенсійної реформи. Учасники мітингу говорили про складну економічну ситуацію і критикували проект Трудового кодексу, а також засудили мілітаристську політику США і Ізраїлю, повідомляють «Українські Новини».

Присутні тримали червоні прапори і гасла: «Слов’яни, не дозволимо «кучмістам» і «нашистам» втягти Україну в НАТО, хай живе 1 Травня - День міжнародної солідарності трудящих», а також портрети Леніна і Сталіна. Учасники мітингу прийняли резолюцію, у якій виступили проти орієнтації на НАТО, внутрішньої політики влади, Пенсійної реформи, яка не забезпечує 50% від заробітку, і проекту Трудового кодексу. Мітинг тривав з 9:50 до 11:00.

Близько 150 прихильників Соціалістичної партії провели першотравневу демонстрацію і мітинг на Червоній площі в Чернігові. На мітингу виступив народний депутат від СПУ Микола Рудьковський і закликав голосувати на президентських виборах за Олександра Мороза, що дозволить перемогти опозицію вже в першому турі. «Навколо нього може об’єднатися не тільки опозиція», - сказав він. Рудьковський висловив упевненість, що соціалісти переможуть на виборах мера в Чернігові у 2006 році і на президентських виборах у 2004 році. Учасники мітингу тримали державні прапори і прапори СПУ, а також гасла: «Соціалізм, демократія, прогрес», «За чесну владу», «Разом - до кращої долі». Демонстранти запустили в небо повітряні куліки. Мітинг тривав з 9:20 до 9:40.

Близько 250 прихильників Соціал-демократичної партії (об’єднаної) провели демонстрацію і мітинг, присвячені Міжнародному дню солідарності трудящих, на Червоній площі Чернігова. На мітингу виступили керівники міської організації СДПУ(о) і вимагали справедливої влади, підконтрольної народу і в інтересах народу. Ті, що зібралися, тримали прапори СДПУ(о), а також гасла: «Свобода, солідарність, справедливість!» Демонстранти прийняли резолюцію, яка вимагає контролювати дії міської влади в інтересах жителів і проведення політичної реформи в Україні. Мітинг тривав з 9:00 до 9:20.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus