УКРАЇНА

01:08

25.04

Влада

Жителів 13 будинків у Василькові не включили до списків виборців

0

На деяких виборчих дільницях у містах Василькові Київської області та Береговому Закарпатської області спостерігачі зафіксували перші порушення

Як повідомили «Коментарям» у Громадянській мережі «ОПОРА», виборці 13 будинків на вулиці Коцюбинського м. Василькова, що відносяться до дільниці № 321281, з невідомих причин не отримали запрошення на голосування. Виборці цих будинків прибували на дільницю, але члени комісії не підтверджували їх наявність у списку виборців. Після додаткових уточнень з боку виборців, їхня належність до цієї виборчої дільниці була все ж підтверджена.

На ДВК № 321277 м. Василькова двоє чоловіків намагалися отримати виборчі бюлетені, незважаючи на те, що у них в паспортах не було зазначене відповідне місце реєстрації. За словами секретаря ДВК, чоловіки показували йому проїзний квиток, називаючи його перепусткою на голосування. Цим особам було відмовлено в отриманні виборчих бюлетенів.

На виборчій дільниці № 14012 м. Берегового Закарпатської обл. були виявлені невеликі тріщини на стаціонарній виборчій урні. Члени ДВК вирішили використовувати скриньку, заклеївши тріщини папером.

Водночас спостерігачі констатують, що всі виборчі дільниці у Василькові та Береговому відкрилися вчасно.

Нагадаємо, голосування проводиться з 8 до 22 години на 18 виборчих дільницях у Василькові та 13 дільницях у Береговому. До уточненого списку виборців у Василькові внесено 33 тис. 265 осіб.

0,53% виборців Василькова здійснять волевиявлення за межами приміщення для голосування.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus