УКРАЇНА

00:35

23.05

Влада

В Україні з’явиться Єдиний держреєстр фізичних осіб

0

Президент України Леонід Кучма підписав указ про створення Єдиного державного реєстру фізичних осіб. Як повідомила «proUA» прес-служба глави держави, метою указу є прискорення створення і введення в дію Єдиного державного реєстру фізичних осіб та забезпечення виготовлення ідентифікаційних документів - носіїв інформації персонального характеру.

Президент доручив Міністерству внутрішніх справ виконувати функції спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб.

До 1 липня 2004 року МВС зобов’язане забезпечити створення Єдиного реєстру на базі Єдиної державної автоматизованої паспортної системи, затвердити форми ідентифікаційних документів.

Уряду доручено вирішити питання створення відповідної міжвідомчої комісії і покласти на неї функції координації робіт зі створення реєстру.

Уряд має також проаналізувати в місячний термін хід виконання актів президента і Кабінету Міністрів з питань реєстрації фізичних осіб, затвердити план робіт зі створення реєстру фізосіб у 2004 році і забезпечити його виконання.

МВС разом з Міністерством фінансів має забезпечити організацію виготовлення ідентифікаційних документів, які б відповідали європейським стандартам і сприяли спрощенню процедури оформлення документів під час пересування українських громадян за кордоном, реєстрації за місцем проживання на території України.

Президент доручив Мінфіну забезпечити фінансування витрат на створення Єдиного державного реєстру фізичних осіб і виготовлення ідентифікаційних документів у межах витрат, передбачених на створення Єдиної державної автоматизованої паспортної системи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus