УКРАЇНА

03:06

24.05

Влада

Власенко звинуватив владу в ігноруванні рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко

0

Українська влада не виконала рішення Європейського суду за скаргою Юлії Тимошенко

Про це на прес-конференції заявив захисник екс-прем´єра Сергій Власенко, передає «ЛІГАБізнесІнформ».

 Зокрема, Власенко зазначив високу активність коментаторів рішення з боку влади. «Особливо мені подобаються коментарі про те, що вони вже все виконали і нічого більше виконувати не потрібно», - сказав адвокат.

 При цьому Власенко звернув увагу на те, що в рішенні Європейського суду йдеться про те, що суддя, приймаючи рішення про арешт Тимошенко, не керувався нормами чинного законодавства.

 «Тому говорити про те, що ми змінили закон і тому виконали всі приписи Європейського суду - абсолютно безпідставно. Вони точно так само зараз порушують новий закон при розгляді інших надуманих справ щодо Юлії Володимирівни Тимошенко», - додав Власенко.

 «І, як неодноразово заявляли представники захисту, проблема справ Тимошенко в тому, що закон не виконується. Ні старий, ні новий, ні будь-який інший. Як під час порушення цих надуманих справ, так і під час розслідування і фальсифікації цих справ, і під час розгляду цих судових справ. Підкреслюю: влада нічого не зробила на сьогоднішній день для виконання рішення Європейського суду з прав людини», - сказав захисник.

 Як повідомляли «Коментарі», 30 квітня Європейський суд з прав людини одностайно визнав порушення ст.5 п.1, 4 і 5 Конвенції з прав людини, а також ст.18 Конвенції. Таким чином, ЄСПЛ визнав, що арешт і утримання під вартою Юлії Тимошенко є незаконними та здійснювалися з політичних мотивів.

 У свою чергу, генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що рішення ЄСПЛ не вимагає звільнення екс-прем´єра.

 Вчора офіційний представник Європейського суду з прав людини, директор Загальних служб ЄСПЛ Родерік Лідделл повідомив, що у своєму рішенні Європейський суд з прав людини не встановив факт політично мотивованого арешту Тимошенко - рішення стосувалося арешту до вироку суду.

 Водночас представник Тимошенко в першій скарзі до ЄСПЛ Валентина Теличенко зазначила, що навколо роз´яснень Ліддела були влаштовані спекуляції, які ймовірно викривили зміст коментаря.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus