УКРАЇНА

15:15

22.05

Влада

Нардепи проміняли роботу в комітетах на відпочинок

0

Згідно з календарним планом роботи Верховної Ради України, 7 і 8 травня депутати повинні працювати в комітетах, комісіях і депутатських фракціях  

Цей період є підготовчим до пленарних засідань, які пройдуть з 14 по 17 травня. Однак, у графіку роботи парламентських комітетів Верховної Ради, де зазвичай публікується повістка засідань, інформація про будь-яку діяльність депутатів у комітетах 7 і 8 травня відсутня, повідомили «Коментарям» у громадянській мережі «ОПОРА».

Представники мережі звернулися за інформацією до самих народних обранців і співробітників секретаріатів комітетів, які підтвердили, що засідання комітетів не відбуваються, а більшість депутатів продовжують святкувати

Зазначимо, що згідно зі ст.9 Закону «Про комітети Верховної Ради України», комітети інформують громадськість про свою діяльність на сайті Верховної Ради, в мережі інтернет, в газеті «Голос України» та інших засобах масової інформації - такі дані не оприлюднені на офіційних сторінках комітетів в інтернеті і в газеті «Голос України».

Також у «ОПОРі» відзначають, що це не перший випадок, коли депутати порушують план роботи Верховної Ради. Минулого місяця  в період з 22 по 26 квітня засідання провели тільки 3 з 29 комітетів Верховної Ради.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus