УКРАЇНА

17:34

23.05

Влада

У Тимошенко запевняють, що ЄСПЛ знайшов політику в її арешті

0

Заяви про відсутність у рішенні Європейського суду з прав людини визнання політичних мотивів арешту Юлії Тимошенко є перекрученням або спекуляціями  

Про це заявила представник Юлії Тимошенко в першій скарзі до ЄСПЛ Валентина Теличенко, коментуючи інтерв´ю представника Євросуду Родерика Лидделла, повідомили «Коментарям» у прес-службі ВО «Батьківщина».

За її словами, навколо роз´яснень Ліддела були влаштовані спекуляції, які, ймовірно, перекрутили зміст коментаря.

Теличенко підкреслила, що встановлення Європейським судом політичних мотивів арешту Юлії Тимошенко не підлягає сумніву.

«У разі встановлення порушення статті 18 Європейської Конвенції ЄСПЛ обов´язково встановлює, які саме незаконні мотиви мали місце. У рішенні щодо Тимошенко суд встановив, що суддя Кірєєв неповагу до суду вказав як причину арешту в той час, як справжню причину приховав. Суд чітко пов´язав справи Тимошенко і Луценка як такі, в яких порушення статті 18 було з тих же мотивів - політичним», - пояснила Теличенко.

Вона зазначила, що сам текст рішення ЄСПЛ щодо Тимошенко містить чітке формулювання про наявність політичних мотивів.

«... Як і у справі Луценка, суд вбачає низку специфічних особливостей обставин арешту заявниці, які дозволяють встановити наявність політичних мотивів арешту окремо від оцінки загального контексту ймовірно політично мотивованого кримінального переслідування заявника як лідера опозиції шляхом ініціювання низки кримінальних проваджень після зміни влади і перед парламентськими виборами», - йдеться в п.298 Рішення ЄСПЛ, підсумували в прес-службі партії.

Як повідомляли «Коментарі», сьогодні агентство «Інтерфакс-Україна» оприлюднило інтерв´ю з офіційним представником Європейського суду з прав людини, директором Загальних служб ЄСПЛ Родеріком Лідделлом, який повідомив, що у своєму рішенні Європейський суд з прав людини не встановив факт політично мотивованого арешту екс -прем´єра Юлії Тимошенко - рішення стосувалося арешту до вироку суду.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus