УКРАЇНА

23:21

16.02

Столична влада заборонила наскрізний проїзд автотранспорту

Столична влада заборонила наскрізний проїзд автотранспорту

Андріївський узвіз закрили для проїзду транспорту

0

Київська міська державна адміністрація заборонила наскрізний проїзд транспорту по Андріївському узвозу

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі КМДА, заборона запроваджується з метою збереження та захисту історичної архітектури від впливу вібрації та загазованості, яка виникає внаслідок інтенсивного руху транспортних засобів, і в зв´язку з постійно діючою виставкою-ярмарком.

Міська влада дозволила в´їзд на Андріївський узвіз тільки автомобілям жителів вулиці, транспорту розташованих там організацій і установ, оперативним і спеціальним автомобілям.

Для обмеження руху влада має намір встановити на вулиці боларди (автоматизований блокератор).

Крім того, КМДА доручила КП «Інженерний центр» (як замовнику реставрації комунікацій на Андріївському узвозі) за участю вуличного комітету «Андріївський узвіз» забезпечити проектування та встановлення болардів, залучення коштів інвестора для фінансування цих робіт, розробку і узгодження в ДАІ схеми дорожнього руху по вулиці.

КМДА пояснює своє рішення обмежити рух Андріївським узвозом наміром захистити історичну архітектуру від вібрації та загазованості, а також у зв´язку з ярмарком декоративно-прикладної та сувенірної продукції, що  постійно працює на вулиці.

Як повідомляли «Коментарі», на реконструкцію Андріївського узвозу, яка була проведена в 2012 році, було витрачено близько 70 мільйонів гривень.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus