УКРАЇНА

01:30

24.05

Президент підписав закон, що схвалює його ж рішення

Президент підписав закон, що схвалює його ж рішення

Президент дозволив іноземцям стріляти на території України

0

Президент України Віктор Янукович підписав закон, що дозволяє допуск іноземних військових в Україну для участі у міжнаціональних навчаннях в 2013 році

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі глави української держави.

Зокрема, Янукович підписав Закон України № 198-VII «Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2013 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях».

Цим законом схвалено рішення про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2013 році для участі в українсько-білоруських навчаннях із залученням чергових сил з протиповітряної оборони, українсько-російських навчаннях із залученням чергових сил з протиповітряної оборони, українсько-російських навчаннях «Фарватер Миру - 2013», українсько-американських навчаннях «Сі Бриз-2013», українсько-американських навчаннях «Репід Трайдент - 2013», багатонаціональних навчаннях «Кленова Арка - 2013».

Як повідомляли «Коментарі», українсько-американські навчання серії «Сі бриз» проводяться з 1997 року, згідно з «Меморандумом про взаєморозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин», підписаного між міністерствами оборони США та України в 1993 році.

Їх почали на двосторонній основі з метою підготовки Військово-Морських сил Збройних сил України. Але вони є відкритими для інших країн, як членів НАТО, так і для позаблокових або нейтральних, що приєднались до програми «Партнерство заради миру».

У 2006 і 2009 роках проведення цих навчань зірвали прихильники Партії регіонів, лівих і проросійських політичних і громадських організацій.

Два роки тому ВМС України і Чорноморський флот Росії відновили спільні командно-штабні навчання «Фарватер миру», які 2011 року вперше пройшли як повномасштабні військово-морські маневри із залученням значних сил двох флотів.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus