УКРАЇНА

11:41

23.05

Влада

Міліція придумала теми, на які спілкуватиметься з пресою

0

Міністерство внутрішніх пропонує перелік тем, які правоохоронці вважають пріоритетними при співпраці із засобами масової інформації

Про це йдеться в проекті Комплексного плану заходів щодо формування позитивного іміджу органів внутрішніх справ України на 2013-2014 роки, який винесено на обговорення на сайті МВС.

Так, пріоритетними темами є соціальний ефект від щоденної роботи міліції, позитивний досвід участі громадськості у забезпеченні правопорядку, співпраця міліції та громадських об´єднань з охорони громадського порядку, професіоналізм та героїзм працівників.

Також правоохоронцям пропонують популяризувати інформацію про міліцейські та військові династії. Зокрема, зосередити увагу пропонується на позитивних мотиви, що спонукали молодь вибрати професію батьків.

Бажаними темами для обговорення є: науковий та інтелектуальний потенціал системи, участь вчених, експертів та інших фахівців органів МВС у вирішенні суспільно-значущих завдань і проблем пересічних громадян, а також участь співробітників МВС міжнародних миротворчих місіях.

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus