УКРАЇНА

23:09

16.02

У Франції створять для мігрантів дозвіл на багаторічне проживання в країні

У Франції створять для мігрантів дозвіл на багаторічне проживання в країні

Мігрантам дозволять багато років жити у Франції

0

Міністр внутрішніх справ Франції Мануель Валь оголосив про намір провести широку реформу договору інтеграції (CAI), який підписують всі іноземці

«Щоб краще приймати тих, хто хоче залишитися у Франції, цей договір повинен бути переглянутий», - заявив міністр внутрішніх справ, передає «EUROMAG», посилаючись на Le Parisien.
Зокрема, міністр заявив про швидке створення для мігрантів дозволу на багаторічне проживання у Франції. «Через кілька тижнів сенатором буде запропонований проект створення дозволу на багаторічне проживання в країні для мігрантів», - додав міністр.
Зазначимо, що підписаний іноземцем, що має дозвіл на проживання в країні менше року, цей договір накладає деякі зобов´язання на мігрантів (повага цінностей Республіки, знання французької мови) і на країну (зокрема у сфері освіти). Введений в 2007 році договір CAI має системою санкцій: якщо мігрант не дотримується правила, префект має право відмовити у продовженні дозволу на перебування в країні. Раніше дозвіл на проживання було необхідно продовжувати щороку.
«Дозвіл на багаторічне проживання в країні приведе нас від політики підозр до політики інтеграції іноземців у наше середовище», - додав міністр.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus