УКРАЇНА

17:36

23.05

Влада

Яцуба до 9 травня дражнить «Свободу» кров´ю львів´ян

0

Голова Севастопольської міськдержадміністрації прокоментував рішення депутатського корпусу Львівської міської ради, яке забороняє під час свят використовувати «окупаційну сімволіку - сімволіку СРСР, комуністічну и нацистську на территории міста Львова»

Коментар опублікований на офіційному сайті СМДА, передає сайт «Крим.Коментарі».

За словами Яцуби, питання використання або не використання у святкових заходах прапорів і державної символіки колишнього Радянського союзу, а також «Прапора Перемоги» не входять до компетенції обласних рад. Це прерогатива Верховної Ради.

«І коли представник «Свободи»  пан Любомир Мельничук говорить про людей, «які пам´ятають кожен квадратний метр бруківки, покритий кров´ю українців, він відверто лукавить. Цю бруківку залили кров´ю не радянські воїни і навіть не НКВС, а його «брати» з каральних дивізій СС «Галичина» і «Нахтігаль». Ці каральні батальйони формувалися фашистами з числа зрадників, бандитів і запеклих негідників. Це вони у Львові розстрілювали і вішали на балконах знаменитого Львівського оперного театру своїх же - українців і євреїв! Це вони розстрілювали радянських солдатів, які визволяли Батьківщину від коричневої чуми», - говорить він.

Як аргумент Яцуба призводить недавня подія у сусідній Польщі, де на розгляд парламенту винесено питання про прирівнювання ОУН УПА до фашистської організації.

«Спроби виправдати сьогодні фашистських прихвоснів, зрадників тим, що вони, нібито, боролися за незалежність України, звучать зовсім непереконливо! Більш ніж 20 років Україна - окрема, абсолютно незалежна держава: немає «Рад», Сталіна, НКВД ... За що ж «Свобода» і їй подібні борються сьогодні? Що поганого зробили їм ветерани - солдати Великої Перемоги, які звільнили світ від Бухенвальда та Освенціма, від газових камер і печей, які подарували життя і надії мільйонам людей?»- каже губернатор Севастополя.

Джерело: «Крым. Комментарии»

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus