УКРАЇНА

17:56

24.06

«Батьківщина» вимагає від влади виконати рішення ЄСПЛ у повному обсязі

«Батьківщина» вимагає від влади виконати рішення ЄСПЛ у повному обсязі

Опозиція вимагає негайно випустити Тимошенко та покарати її «мучителів»

0

Об´єднана опозиція «Батьківщина» вимагає від української влади застосувати персональні санкції до заступника генпрокурора Рената Кузьміна, Лілії Фролової та судді Родіона Кірєєва - як до порушників Європейської конвенції з прав людини

Об´єднана опозиція «Батьківщина» вимагає від української влади виконати рішення Європейського суду з прав людини в повному обсязі, відповідно до зобов´язань взятих під час саміту «Україна-ЄС», а не обмежуватися лише частковими діями. Про це йдеться в заяві ОО, текст якого мають «Коментарі».

 «Ми наполягаємо на негайному звільненні Юлії Тимошенко з ув´язнення. Адже Європейський суд з прав людини чітко встановив, що в її випадку було грубо порушено Європейську конвенцію з прав людини. Тому влада зобов´язана усунути ці порушення і звільнити лідера «Батьківщини». Наголошуємо, українська влада має всі законні юридичні механізми і підстави для того, щоб випустити Юлію Тимошенко на свободу», - зазначено в заяві «Батьківщини».

Разом з тим, враховуючи рішення ЄСПЛ, об´єднана опозиція вимагає покарати і притягнути до відповідальності всіх посадових осіб, які є замовниками та виконавцями політично мотивованої розправи над Юлією Тимошенко.

«Звертаємося до Європейського союзу і світової демократичної спільноти з вимогою застосувати персональні санкції, зокрема, проти заступника генерального прокурора України Рената Кузьміна, Лілії Фролової і судді Родіона Кірєєва, як порушників Європейської конвенції з прав людини», - заявляють у «Батьківщині».

Разом з тим у «Батьківщині» вітають об´єктивне, справедливе і неупереджене рішення ЄСПЛ, яке у повному обсязі задовольнив всі скарги лідера опозиції Юлії Тимошенко на дії чинної української влади.

«Цим рішенням вища судова європейська інституція щераз офіційно підтвердила наявність політичних репресій і політв´язнів в Україні. Рішення суду довело, що Юлія Тимошенко була заарештована і перебувала  за гратами незаконно. ЄСПЛ визнав, що єдиною підставою незаконного арешту і утримання під вартою Тимошенко стало її політично мотивоване переслідування як головного опонента режиму Януковича», - зазначають в партії.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus