УКРАЇНА

04:17

25.05

Створення зони вільної торгівлі спростить ведення бізнесу в Україні і для європейських компаній

Створення зони вільної торгівлі спростить ведення бізнесу в Україні і для європейських компаній

Арбузов: Україна розраховує на імпорт передових технологій з ЄС

0

Україна зацікавлена ​​у створенні зони вільної торгівлі з Євросоюзом і розраховує не тільки на зростання власного експорту, але і на імпорт з ЄС передових технологій, збільшення обсягу інвестицій

 Про це заявив перший віце-прем´єр Сергій Арбузов під час сьогоднішньої зустрічі в Брюсселі з Карлом де Гухтом, членомЕвропейской Комісії з питань торгівлі.

«Ми розраховуємо, що функціонування поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС дозволить Україні не тільки розширити свої експортні ринки,  але й наростити імпорт передових технологій для прискореної модернізації як складової  стабільного зростання економіки», - заявив Арбузов.

Також він підкреслив, що створення зони вільної торгівлі спростить ведення бізнесу в Україні й для європейських компаній.

«Для європейських експортерів та інвесторів створення зони вільної торгівлі з Україною усуне значне число бар´єрів, в тому числі відео недосконалого законодавства та практики його застосування, створить рівні правила гри на основі норм і стандартів ЄС і таким чином відкриє нові бізнес-можливості в Україні», - сказав перший віце-прем´єр.

Він також підкреслив, що створення ЗВТ з ЄС є одним з ключових зовнішньоекономічних пріоритетів України, а уряд зараз активно працює у напрямку реформування фіскальної і податкової систем, що має поліпшити бізнес-клімат в країні.

Нагадаємо, Євросоюз є одним з ключових торговельних партнерів України та становить більш ніж третину в обсягах українського експорту.

 

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus