УКРАЇНА

03:21

22.05

Влада

Арбузов: Неврегульовані питання в торгових відносинах не повинні перешкодити Угоді про асоціацію

0

Окремі чутливі для ЄС торгові питання, не повинні жодним чином бути стримуючим фактором для підписання Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Про це перший віце-прем´єр-міністр України Сергій Арбузов заявив зустрічі української делегації з Комісаром ЄС з питань торгівлі Карлом де Гухтом, де сторони обговорювали перспективи початку поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС та про шляхи узгодження наявних  проблем у торговельній сфері.

На зустрічі була підкреслена готовність в стислі терміни знайти спільно з європейською стороною взаємоприйнятні рішення для їх врегулювання.

Сторони також приділили увагу прогресу у виконанні українською стороною реформ, передбачених у порядку денному про асоціацію Україна-ЄС.

На зустрічі порушувалися питання підготовки до імплементації поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі з ЄС.

Серед інших питань, що обговорювалися під час зустрічі, - важливість організації потужної інформаційно-роз´яснювальної кампанії серед українського та європейського бізнесу з практичного функціонування  ЗВТ. Окрему увагу було приділено крокам уряду України, що спрямовані на покращення бізнес-клімату.

Сергій Арбузов запросив комісара ЄС здійснити візит в Україну найближчим часом. Запрошення було з вдячністю прийняте.

Нагадаємо, 29 квітня перший віце-прем´єр-міністр України Сергій Арбузов перебував у Брюсселі з першим робочим візитом. До складу делегації України увійшли міністр фінансів Юрій Колобов, міністр доходів і зборів України Олександр Клименко, міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, заступник глави Нацбанку України Микола Удовиченко, урядовий уповноважений з питань євроінтеграції Валерій П´ятницький.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus