УКРАЇНА

15:52

21.05

Влада

Арбузов: Україна посилить відповідальність за порушення чиновників

0

Українська система надання адміністративних послуг недосконала і все ще потребує модернізації. Уряд активно працює над завершенням її реформи

Про це заявив перший віце-прем´єр Сергій Арбузов під час зустрічі в Брюсселі з Марошем Шефчовічем, віце-президентом Єврокомісії, членом Європейської комісії з питань міжінституційних відносин та управління.

«Проведення адміністративної реформи супроводжується корінними змінами в системі надання адміністративних послуг, яка в останні роки характеризувалася низкою недоліків. У жовтні минулого року Верховна Рада прийняла закон «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав і свобод фізичних та юридичних осіб сфері адміністративних послуг, організаційне забезпечення їх надання, основні вимоги до їх надання», - зазначив Арбузов.

За його словами, продовження реформи ще вимагає внесення змін до законодавства, зокрема на рівні відомчих та урядових актів. Крім того, як сказав перший-віце-прем´єр, планується посилити відповідальність чиновників усіх рівнів за порушення в сфері надання адміністративних послуг.

«У цьому зв´язку дуже важливим є відновлення взаємодії з ЄС для реформування системи державної служби в Україні», - сказав Арбузов на зустрічі з віце-президентом Єврокомісії Шефчовічем.

Разом з тим Арбузов також висловив сподівання на продовження плідного діалогу з Марошем Шефчовічем надалі та запросив його здійснити візит в Україну в зручний час.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus