УКРАЇНА

13:52

23.05

Влада

Спадкоємці Щербаня розповіли про бізнес батька й угоду з Ахметовим

0

      Сини підприємця Євгена Щербаня розповіли, скільки заробляла корпорація ІСД і як вони добровільно передали частину бізнесу батька Ринату Ахметову

Діти покійного нардепа - Євген та Руслан - кажуть, що ще продовжують розбиратися в цьому питанні, пише «Форбс Україна».

За їх словами, до складу транснаціональної корпорації Атон входило 340 підприємств, де ключовими були Атон, Центр, ІСД, Азовімпекс, Агродон, Гефест, DCC і ще ряд фірм.

Брати розповіли, що ці компанії займалися різною діяльністю - торгівлею, виробництвом, сільським господарством, металургією, причому деякими з них Щербань володів повністю, а в інших йому належали частки.

Коментуючи відносини бізнесмена з Ринатом Ахметовим, Щербані розповіли, що вони були партнерами і після смерті їх батька залишилися їхні спільні програми.

«Ми зустрілися з виконавчим директором цих програм і з´ясували, що частина коштів, що належить Ахметову, в цих програмах відсутня», - розповів Руслан Щербань.

«Наш батько вчив нас бути чесними і порядними у всьому. Тому ми зустрілися з Ахметовим і запропонували цю частину частками у спільних підприємствах. Виходячи з нашої домовленості, ми передали частку підприємства Гефест (заправні станції), частку DCC і вексель Харцизького трубного заводу. Ця домовленість була досягнута в 1997 році», - додав він, зазначимо, що й сьогодні брати спілкуються з найбагатшим українцем і не мають жодних взаємних претензій.

Говорячи про відносини батька з Юлією Тимошенко і Павлом Лазаренком, Руслан Щербань зазначив, що це були бізнес-відносини між ІСД і ЄЕСУ.

Син бізнесмена пояснив мету організації ІСД - «щоб не допустити проникнення в Донецький регіон компанії ЄЕСУ. Бо батько відстоював інтереси регіону і хотів, щоб гроші залишалися тут, а не викачувались дніпропетровськими компаніями. Це не влаштовувало багатьох».

Щербань також уточнив, що компанія ІСД мала оборот 6 млрд куб. м газу на рік.

«За моїми підрахунками, в грошовому вираженні це $480 млн», -  зазначив він, додавши, що компанія отримувала величезні прибутки, особливо завдяки бартерним схемам.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus