УКРАЇНА

16:48

22.05

Влада

Керівник Фонду з непрацездатності не може прорватися на роботу

0

  Відновлений судом на посаді директора Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Олег Бондар марно намагається потрапити на роботу: його не пускає колишнє керівництво і викликана на місце міліція

Про це він повідомив «Коментарям».

«Негайне виконання рішення суду (див. нижче) про поновлення на роботі захищає конституційне право громадянина на працю», - сказав Бондар.

Він повідомив, що вранці адміністративна будівля Фонду за адресою вул. Боричів Тік, 28, у Києві була заблокована зсередини невідомими. Сама ж будівля, зазначив Бондар, оточена співробітниками міліції, оскільки хтось із керівництва Виконавчої дирекції Фонду «зробив завідомо неправдиве повідомлення про те, що невідомі намагаються захопити будівлю», хоча біля будівлі Фонду знаходилися тільки працівники виконавчих дирекцій Фонду, яких по одному пускали всередину.

«Незаконно призначений в.о. директора Виконавчої дирекції Погодін О.В. (під час голосування не було кворуму) з незаконно призначеним першим заступником директора Ткаченком В.В. (не має стажу практичної роботи в соціальній сфері, як це передбачено п. 5.2 Статусу Фонду) «тримають оборону», - сказав Бондар.

При чому це вже не перший раз, підкреслив він. За його словами, 26 квітня в робочий час він із судовим рішенням про негайне поновлення його на роботі на колишній посаді підійшов до адміністративної будівлі Фонду за адресою вул. Боричів Тік, 28, у Києві. Однак в приміщення його не пустили невідомі особи, через що він не зміг передати в канцелярію рішення суду для його добровільного виконання. Більше того, о 14.00, повідомив Бондар, працівники Виконавчої дирекції Фонду та виконавчих дирекцій Київського міського та Київського обласного відділень Фонду відсутні на робочих місцях.

«Враховуючи відсутність працівників дирекцій на робочих місцях і недопуск у будівлю Фонду невідомими, є всі підстави вважати, що ці невідомі особи перешкоджають діяльності Виконавчої дирекції Фонду, яка є державною установою», - підкреслив він.

Бондар повідомив, що звернувся до правоохоронних органів з відповідною заявою у зв´язку з тим, що ст. 341 КК України передбачає кримінальну відповідальність за захоплення будівель або споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об´єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємства.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus