УКРАЇНА

11:47

25.05

Українська сторона розраховує на активізацію торгівлі сільгосппродукцією з країнами ЄС

Українська сторона розраховує на активізацію торгівлі сільгосппродукцією з країнами ЄС

Арбузов: Україна зацікавлена ​​в розширенні торгівлі з ЄС

0

    Створення та початок функціонування зони вільної торгівлі між Україною та ЄС сприятиме розвитку вітчизняного агропромислового комплексу, а також допоможе розширити присутність українських продуктів харчування на європейському ринку  

Про це заявив перший віце-прем´єр Сергій Арбузов 29 квітня в ході зустрічі в Брюсселі з Дачіаном Чолош, членом Європейської Комісії з питань сільського господарства та розвитку сільської місцевості.

«Початок функціонування поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС стане вагомим чинником для наших країн, в тому числі з точки зору розвитку аграрного сектору та його участі у світовій системі поставок продуктів харчування. Українська сторона розраховує на активізацію торгівлі сільгосппродукцією з країнами ЄС», - заявив Арбузов.

Він також зазначив, що для розширення доступу українських продуктів харчування на ринки Євросоюзу Україна активно реформує свої санітарні та фітосанітарні норми, гармонізуючи їх з нормативами ЄС.

Перший віце-прем´єр особливо відзначив важливість доступу українських виробників на ринки продукції птахівництва та молочної продукції.

При цьому Арбузов заявив, що Україна зацікавлена ​​у реформуванні та модернізації свого аграрного сектора, у зв´язку з чим розраховує на сприяння з боку Єврокомісії у залученні додаткових інвестицій у цю галузь.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus