УКРАЇНА

07:14

22.05

Ситуація повинна бути вирішена «прозоим шляхом, із залученням незалежних «арбітрів»

Ситуація повинна бути вирішена «прозоим шляхом, із залученням незалежних «арбітрів»

Княжицький «умив руки» і вийшов з конфлікту на ТВі

0

    Арсеній Яценюк закликав екс-гендиректора ТВі вийти з корпоративного конфлікту, який має бути вирішений «прозорим і справедливим шляхом, із залученням незалежних «арбітрів»

Лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк звернувся до нардепа Миколи Княжицького як «до чесного журналіста і відповідального парламентарія» із закликом вийти з корпоративного конфлікту навколо телеканалу ТВі.

Як повідомили «Коментарям» у «Батьківщині», Яценюк звернувся до Княжицького з проханням дати можливість власникам остаточно поставити крапку в питанні власності на цей телеканал, а журналістам - захистити свої права і право одного з незалежних телеканалів говорити правду в Україні.

Як зазначив Яценюк, для нього, як для політика, право власності на телеканал не є визначальним - «найголовніше, чи може бути телеканал незалежним, а журналістський колектив - реалізувати право на свободу слова».

«У цивілізованому світі зміна власника не тягне за собою зміну редакційної політики ЗМІ. На жаль, не так це в Україні, де стало практикою, коли разом зі зміною власника правда змінюється на брехню», - підкреслив Яценюк.

«Конфлікт на телеканалі має бути вирішений прозорим і справедливим шляхом. Можливо, із залученням незалежних «арбітрів», яких визначить журналістський колектив», - додав лідер фракції «Батьківщина».

У свою чергу Княжицький запевнив Яценюка, що виходить з конфлікту навколо ТВi до остаточного його вирішення.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus