УКРАЇНА

08:10

21.05

Україна сама визначила свій європейський вибір, ухваливши відповідний закон

Україна сама визначила свій європейський вибір, ухваливши відповідний закон

У Євросоюзі впевнені, що вимоги до України дуже навіть посильні

0

Євросоюз хотів би мати в особі України партнера, прихильного європейським цінностям

Про це в інтерв’ю «ZN.UA» заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль, відповідаючи на запитання, чому ЄС висуває Україні умови для підписання Угоди про асоціацію, хоча сам називає її «програмою широкомасштабних реформ і модернізації країни».

Зокрема, Крістоф Вайль сказав: «Тому що не йдеться про банальну угоду щодо зони вільної торгівлі. У цьому документі йдеться і про політичну асоціацію. Ми хотіли б мати в особі України партнера, прихильного європейським цінностям».

«Наші рекомендації, виконання яких має стати передумовою для підписання Угоди про асоціацію, цілком посильні для будь-якої європейської країни. Крім того, вам і після виконання цих рекомендацій, після підписання залишиться ще багато роботи – реалізація сотень сторінок Угоди», - зазначив посол, додавши, що не розуміє, хіба ЄС вимагає від України чогось непосильного і неможливого?

«Я вважаю, що наші очікування само собою зрозумілі, якщо говорити про підписання угоди, за своїм масштабом і глибиною не має аналогів в історії відносин Європейського Союзу з третіми країнами», - вважає дипломат.

«Україна сама визначила свій європейський вибір, ухваливши відповідний закон», - підкреслив посол Німеччини. Він також переконаний, що «держава, яка хоче асоціюватися з Європейським Союзом, у змозі виконати ці дії».

Як повідомляли «Коментарі», 10 грудня 2012 року Рада закордонних справ ЄС ухвалила висновки, в яких заявила про готовність підписати Угоду про асоціацію з Україною до Вільнюського саміту «Східного партнерства», запланованого на листопад 2013 року, за умови прогресу у зміні виборчого законодавства, вирішення проблеми вибіркового правосуддя та продовження реформ у рамках Порядку денного асоціації.

17 квітня канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що для зближення з Євросоюзом Україна має вирішити ще низку проблем. «Ідеться загалом про правову систему в Україні і питання дотримання прав людини та громадянських свобод», - зазначила вона.

Нагадаємо, на лютневому саміті в Брюсселі президент Європейської ради Герман ван Ромпей заявив, що ЄС сподівається підписати і ратифікувати Угоду про асоціацію з Україною на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі в листопаді 2013 року.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus