УКРАЇНА

15:06

19.01

Влада

Після вбивства Щербаня майбутні «регіонали» заявили: країною управляє криміналітет

0

    Виступ Михайла Чечетова від імені фракції ПР у 1996 році свідчить про те, що «донецькі» не підозрювали команду тодішнього прем´єра у вбивстві Щербаня

Парламентський виступ Михайла Чечетова 5 листопада 1996 - через 2 дні після розстрілу Євгена Щербаня - від імені фракції «Соціально-ринковий вибір» (до якої входив і Щербань) свідчить про те, що соратники донецького політика не вірили в причетність Лазаренка до вбивства Щербаня, передає TBi.

 «Гнів і обурення найвищою мірою викликає ту  сваволю, нахабство, демонстрація безкарності, з якою було скоєно це звіряче вбивство. Ланцюжок нерозкритих злочинів проти помітних державних і політичних діячів, великих господарських керівників, підприємців, журналістів наштовхує на думку, що справжня влада в державі поступово перейшла до криміналітету. Якщо навіть замах на життя вищої посадової особи країни, прем´єр-міністра України Павла Івановича Лазаренка, досі не розкрито... », - заявив Чечетов.

Нардеп заявив, що його фракція вимагає, щоб керівники правоохоронних відомств доповіли, «коли ця кримінальна» сваволя «в державі, яка зазіхає на  найсвятіше, на найвище конституційне право кожного жителя України, право на життя, буде  найбільш жорстко припинена».

«Сьогодні всім нам потрібно зрозуміти головне, що страшна загроза не тільки для розвитку демократичних процесів в Україні, але і в цілому для подальшого існування та зміцнення української державності, - це метастази організованої злочинності, корупції, які вже досягають вищих ешелонів державної влади», - заявив Чечетов.

Теги: Михайло Чечетов, Євген Щербань, верховна рада, міліція

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus