УКРАЇНА

06:40

27.05

Влада

«Репортери без кордонів» засудили нове керівництво ТВі

0

Організація «Репортери без кордонів» висловила тривогу з приводу раптової зміни керівництва опозиційного телеканалу TВi та призупинення мовлення каналу в результаті внутрішніх суперечок

Про це йдеться в заяві організації, передає «Незалежна медіа-профспілка України».

«Ми вважаємо негідною поведінку нового керівництва з журналістами незалежної телекомпанії. Ми настійно закликаємо нове керівництво визнати профспілку журналістів TВi, і задовольнити її  вимоги», - заявляють «Репортери без кордонів».

Ці вимоги полягають у наданні інформації, яка дозволила б ідентифікувати нових власників телеканалу, відновленні колишнього розкладу програм та анулювання необгрунтованого звільнення одного з журналістів.

«Ми також закликаємо нове керівництво не намагатися розділити колектив телеканалу, використовуючи особисті суперечки, і гарантувати редакційну незалежність журналістських розслідувань і служби новин телеканалу», - зазначено в заяві.

«Репортери без кордонів» також зазначають: «Ми стурбовані відсутністю фінансової прозорості щодо певних власників ЗМІ в Україні, і збільшенням концентрації власності в руках небагатьох людей, що ставить під загрозу різноманітність новин та інформації».

Як повідомляли «Коментарі», 23 квітня офіційний сайт телеканалу ТВі повідомив, що у каналу з´явився новий гендиректор Артем Шевченко і новий інвестор Олександр Альтман. У свою чергу, колишнє керівництво телеканалу заявило, що ці призначення незаконні і канал належить Костянтину Кагаловському, а гендиректором телеканалу залишається Наталія Катеринчук.

Кагаловський заявив, що телеканал ТВі захопили рейдери, щоб потім продати його тим, хто перетворить канал на музичний. При цьому він пообіцяв, «дуже швидко вирішити цю проблему протягом 24 годин», оскільки малоймовірно, що за цим стоять «серйозні люди із влади».

Увечері того ж дня колектив телеканалу ТВі прийняв рішення оголосити страйк до вирішення конфлікту між власниками телеканалу.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus