УКРАЇНА

04:01

25.05

Влада

Українці впевнені, що Президент особисто впливає на справи Тимошенко

0

Переважна більшість (69,4%) громадян України вважає, що Президент Віктор Янукович здійснює особистий вплив на суди і діяльність правоохоронних органів щодо Юлії Тимошенко та Юрія Луценка

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного службою Центру Разумкова.

Думку про те, що Президент особисто впливає на суди і правоохоронців у справах Тимошенко і Луценка поділяє переважна більшість жителів Західного, Центрального і Східного регіонів та відносна більшість жителів півдня.

69,4% громадян України позитивно поставилися до помилування Президентом Луценка, при цьому позитивне ставлення висловила більша частина жителів усіх регіонів і прихильників усіх парламентських політичних сил.

Більшість опитаних (53,7%) вважає, що це звільнення відбулося під тиском міжнародного співтовариства, 18,4% дотримуються думки, що це сталося під тиском громадської думки України, і 14,7% – з доброї волі Президента Януковича. У вирішальній ролі міжнародного співтовариства у звільненні Луценка переконана більшість або відносна більшість жителів усіх регіонів і прихильників усіх парламентських партій.

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 12 по 16 квітня 2013 року. Було опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Опитування здійснювалося у 132 населених пунктах (із них 79 міських та 53 сільських поселень). Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Як повідомляли «Коментарі», після помилування екс-глави МВС Юрія Луценка прихильники опозиції направили Президентові Віктору Януковичу вже кілька звернень з проханням також помилувати і Юлію Тимошенко.

Вчора комісія з помилування при Президентові України мала розглянути питання Тимошенко, проте не змогла зібрати кворум і перенесла засідання на 29 квітня.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus