УКРАЇНА

02:00

28.05

Влада

Меткомбінати України скорочують виробництво через нестачу сировини

0

Ряд найбільших підприємств металургійного комплексу України заявив про вимушене скорочення виробництва через нестачу сировини, про це повідомляє «UAtoday».

27 квітня про зупинку однієї доменної печі на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча (ММК ім. Ілліча) заявив заступник головного економіста - начальник економічного відділу підприємства Олександр Федосов. Представник підприємства повідомив «Українським Новинам», що Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча з 3 травня вирішив зупинити доменну піч №5. За його словами, це рішення було прийняте у зв’язку з нестачею коксу і залізорудної сировини. Він додав, що зупинка печі неминуче спричинить істотне скорочення виробництва, оскільки домна №5 є найбільшою на комбінаті.

28 квітня меткомбінат «Запоріжсталь» вирішив зупинити одну доменну піч через нестачу залізорудної сировини, зокрема окатишів, і коксу Як повідомив агентству «Інтерфакс-Україна» керівник прес-служби підприємства Андрій Шевченко, на «Запоріжсталі» - складна ситуація із забезпеченням сировиною, аналогічна існуючій на Маріупольському металургійному комбінаті ім. Ілліча (ММК ім. Ілліча, Донецька обл.). При цьому співрозмовник агентства додав, що «Запоріжсталь» під час вимушеної зупинки печі також проводитиме ремонтні роботи.

Алчевський металургійний комбінат (АМК, Луганська обл.) переживає значні труднощі із забезпеченням коксом і залізорудною сировиною, що ставить під погрозу його стабільну роботу. Як повідомив 29 квітня агентству «Інтерфакс-Україна» генеральний директор підприємства Тарас Шевченко, коксу і залізорудної сировини вистачить для роботи у святкові дні, однак питання про роботу комбінату в наступні дні залишається відкритим. «Зараз складно прогнозувати, але ситуація дійсно дуже складна. Буде видно за рівнем цін на металопродукцію на зовнішніх ринках: якщо вони почнуть падати, тоді, мабуть, доведеться зупиняти доменну піч і скорочувати виробництво», - сказав співрозмовник агентства. При цьому він ще раз наголосив, що ситуація буде проаналізована після свят, коли стан ринку буде більш певним.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus