УКРАЇНА

04:09

28.05

На думку Томенка, перед другим туром теледебати кандидатів у президенти однозначно потрібні

На думку Томенка, перед другим туром теледебати кандидатів у президенти однозначно потрібні

Опозиція хоче зробити президентські теледебати обов´язковими

0

В опозиції хочуть законодавчо зобов´язати кандидатів у президенти України брати участь у теледебатах

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», голова комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко в інтерв´ю газеті «Україна молода».

«Ми в законі чітко пропишемо формат президентських теледебатів. Враховуючи нашу ментальність і традиції висувати багатьох технічних кандидатів, перед першим туром голосування, вважаю, вони не обов´язкові», - зазначив Томенко.

«Але перед другим - однозначно потрібні. Якщо кандидат відмовляється від публічних дебатів, це означає, що він автоматично вибуває з президентських перегонів,  - таку норму обов´язково прописати в законі», - вважає політик.

Говорячи про свій конфлікт з журналістом Савіком Шустером, Томенко зазначив, що ситуація з його ток-шоу «взагалі унікальна й абсурдна одночасно». «Ведучий, що має  італійське громадянство, узагальнено говорить, що в Італії громадяни інших країн можуть вести телепрограми», - додав Томенко.

«Нехай він наведе конкретний приклад, коли на французькому або італійському  телебаченні передвиборний проект ведуть двоє німців і курирує їхню роботу радник адміністрації президента - громадянин Німеччини. У нас же до недавнього часу два політичні ток-шоу вели Савік Шустер та Євген Кисельов. Останній, громадянин Росії, зараз очолює всю інформаційну службу каналу «Інтер». Стратегію, сценарії і режисуру телепроектів останніх кілька років розробляє громадянин Росії політтехнолог Ігор Шувалов», - підсумував депутат.

Як повідомляли «Коментарі», 13 квітня представники опозиційних сил покинули студію під час програми «Шустер Live» на телеканалі «Інтер» через клоунаду за участю Олега Ляшка, яка, за їхніми  словами, була режисирувала ведучим Савіком Шустером.

Після цього Томенко заявив, що іноземці не повинні вести в Україні політичні ток-шоу.

Шустер назвав цю заяву шовіністичної фразою, «яка нічим не відрізняється від усієї гидотр, які говорить партія «Свобода».

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus