УКРАЇНА

14:40

27.05

Влада

Азаров проігнорував антикорупційні збори

0

    Прем´єр-міністр України Микола Азаров не прийшов на заздалегідь призначену зустріч з представниками коаліції громадських організацій  

Про це заявив голова антикорупційної ради України Богдан Якимюк, передає «Радіо Свобода».

Особистий прийом повинен був достоятися для презентації результатів незалежного моніторингу виконання Державної програми запобігання та протидії корупції на 2011-2015 рр. Моніторинг, проведений незалежними громадськими експертами, свідчить про те, що через бездіяльність і гальмування з боку чиновників антикорупційна держпрограма фактично не виконується і знаходиться на межі фатального зриву.

За словами Якимюка, ні Азаров, ні представники його секретаріату не з´явилися на зустріч. Громадські експерти подали чергове звернення на ім´я глави уряду разом з результатами моніторингу держпрограми, пробілами, зауваженнями та рекомендаціями до неї.

На особистий прийом до Азарова прийшли представники Transparency International Україна, антикорупційної ради України, Фонду «Відкрите суспільство» та інших партнерів моніторингового проекту.

Як повідомляли «Коментарі», раніше керівник представництва в Україні Transparency International Олексій Хмара направив на адресу Президента України Віктора Януковича лист про свій вихід зі складу Національного антикорупційного комітету при Президентові України. Таке рішення Хмара прийняв після того, як Янукович підписав закон, який виводить державні та комунальні підприємства з-під тендерного законодавства.      

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus