УКРАЇНА

01:23

22.05

Княжицький спростовує всі звинувачення на свою адресу

Княжицький спростовує всі звинувачення на свою адресу

Княжицький відхрестився від звинувачень у спробі «привласнити» ТВі

0

Власник телеканалу ТВі Костянтин Кагаловський звинуваченнями на адресу народного депутата Миколи Княжицького просто «шукає крайніх у тій ситуації, в яку сам потрапив»

Про це в бесіді з «Коментарями» заявив один із засновників ТВі Микола Княжицький.

«Я не можу встановити контроль над ТВі, тому що у мене немає стільки грошей, щоб канал у нього купити, але співпрацювати з каналом і займатися журналістикою мені завжди було цікаво, і це не секрет», - заявив Княжицький.

«Мене турбує цей канал, я його засновував з Артемом Шевченком, коли пана Кагаловського і близько не було в Україні, а потім вже пан Альтман підтягнувся і ми там працювали, і для чого мені контроль над каналом - я не розумію», - додав політик.

«Я дивився на документи, і за документами я бачу, що Артем Шевченко призначений абсолютно законно. Мені дуже неприємно, що відбуваються маніпуляції і сварки між журналістами», - додав депутат.

«Деякі журналісти мої друзі, це і Віталій Портников, і Артем Шевченко, і багато інших. І коли їх звинувачують несправедливо, маніпулюють, я не можу зрозуміти, чому люди, яких називають об´єктивними журналістами, поширюють неправдиву інформацію. У мене виникає кілька питань з цього приводу, я хочу журналістів і своїх друзів захистити», - додав він.

«От і вся моя позиція навколо того, що відбувається. Все інше - це господарська суперечка, для яких існують суди, і я на це впливати не можу», - зазначив Княжицький.

Коментуючи звинувачення Кагаловського у фінансових зловживаннях, Княжицький заявив, що до нього «ніяких претензій ніколи не пред´являлося з цього приводу паном Кагаловським». «Він спілкувався з багатьма людьми, з політиками, журналістами. Запитайте, щоб він хоча б комусь, хоча б про якісь зловживання колись казав. Може зараз він хоче прикрити якісь свої дії своїми словами. Я цього не знаю, але я від нього ніяких претензій за весь час роботи не чув», - додав Княжицький.

Крім того, коментуючи слова Кагаловського про свої «невисокі  якості як менеджера», Княжицький сказав: «Якщо ми з паном Кагаловським працювали так багато років, і жодних претензій до мене як до менеджера за весь цей час у нього не було, то його слова виглядають нелогічними. Ні про які претензії я раніше не чув. Зараз вони, звісно, можуть виникнути, бо пан Кагаловський шукає крайніх у тій ситуації, в яку він сам потрапив, але я тут точно ні при чому».

Нагадаємо, раніше Кагаловський в інтерв´ю ЗМІ, кажучи про скандал навколо каналу, заявив: «Напевно, Микола Княжицький теж підметушився. З моєї руки він годувався багато років, але, схоже, все змінюється. Мені здається, що він зацікавлений в тому, щоб отримати контроль над каналом, щоб приховати власні фінансові зловживання на ТВі, які періодично спливали. Я вже не кажу про його невисоких якостях як менеджера».

Як повідомляли «Коментарі», 23 квітня офіційний сайт телеканалу ТВі повідомив, що у каналу з´явився новий гендиректор Артем Шевченко і новий інвестор Олександр Альтман. У свою чергу, колишнє керівництво телеканалу заявило, що ці призначення незаконні і канал належить Костянтину Кагаловському, а гендиректором телеканалу залишається Наталія Катеринчук.

Кагаловський заявив, що телеканал ТВі захопили рейдери, щоб потім продати його тим, хто перетворить канал на музичний. При цьому він пообіцяв, «дуже швидко вирішити цю проблему протягом 24 годин», оскільки малоймовірно, що за цим стоять «серйозні люди з влади».

Увечері того ж дня колектив телеканалу ТВі прийняв рішення оголосити страйк до вирішення конфлікту між власниками телеканалу.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus