УКРАЇНА

18:37

24.05

Асамблея обговорює питання скорочення депутатів і двопалатний парламент

Асамблея обговорює питання скорочення депутатів і двопалатний парламент

У Кравчука схвалили перший варіант нової Конституції

0

Конституційна Асамблея затвердила перший варіант змін до Конституції країни

Про це заявив екс-президент України, голова Конституційної Асамблеї Леонід Кравчук, пише «Сегодня».

«У вівторок ми розглянули і затвердили перший варіант підготовлених змін, вирішили створити робочу групу, щоб уже разом привести всі пропозиції до одного стилю», - сказав він.

«У 10-х числах травня ми проголосуємо за зміни на оргбюро і, думаю, вже 20-25 травня розішлемо новий проект усім членам Асамблеї. Тоді буде що обговорювати», - додав він.

На запитання, що зміниться в Конституції, Кравчук відповів ухильно: «Там пропонується низка нововведень. Сьогодні є необхідність провести реформи судової, правоохоронної системи, системи місцевого самоврядування. Але чинна Конституція не має чітких положень, які дозволяють проводити такі реформи, ухвалюючи закони. Тому треба прописати ці моменти в Конституції, і тоді ми відкриємо дорогу реформам. Пропишемо і відповідальність за недотримання Конституції посадовими особами».

«Обговорюється і питання скорочення депутатів, і двопалатний парламент», - додав Кравчук.

Нагадаємо, раніше Кравчук заявляв «Коментарям», що «не варто боятися референдуму» і не виключив ухвалення нової Конституції за допомогою плебісциту.

Конституційна Асамблея була створена 17 травня 2012 року як спеціальний допоміжний орган, в завдання якого входить підготовка законопроекту про внесення змін до Конституції, організація обговорення цього законопроекту, а також доопрацювання тексту за результатами такого обговорення.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus