УКРАЇНА

11:37

21.05

Журналісти опозиційного каналу висунули свої вимоги

Журналісти опозиційного каналу висунули свої вимоги

Журналісти ТВі вимагають вигнати нове керівництво

0

Комітет профспілки «Журналістів телеканалу «ТВі» вимагає розірвати трудовий договір з керівником ТОВ Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» Артемом Шевченком і керівником ТОВ «Інтерпрофіт» Олегом Радченком

Про це йдеться в заяві журналістів телеканалу, повідомляє «Українська правда».

Згідно із заявою журналістів, «ті, хто допустив порушення законодавства про працю та порушення професійних прав журналістів, а саме: перешкоджання журналістам виконувати свої професійні обов´язки, шляхом скасування виходу в ефір 23 квітня 2013; вимогами нерозповсюдження інформації, замовчування суспільно необхідної інформації про події на каналі».

Крім того, згідно із заявою, Шевченко і Радченко «наклали заборону на висвітлення окремих тем, показ окремих осіб або поширення інформації про них; перешкоджали гостям, запрошеним журналістами на програми, увійти для участі в програмах; грубо порушували трудове законодавство з Катеринчук: не мотивовано припинили вихід програми «Проти ночі з Павлом Шереметом».

Профспілка журналістів ТВі також вимагає призначити в.о. керівників ТОВ Телерадіокомпанія «Телерадіосвіт» і ТОВ «Інтерпрофіт», до вирішення спору між засновниками та інвесторами каналу судовими інстанціями, тільки за погодженням з первинною профспілковою організацією профспілкою «Журналістів телеканалу ТВі».

Крім того, вони вимагають «оприлюднити прозору структуру власності юридичних осіб, які є власниками каналу ТВі, і оголосити з документальним підтвердженням кінцевого бенефіціара».

Також журналісти просять оголосити склад і терміново провести збори редакційної ради каналу, збільшити повноваження редакційної ради з формування редакційної політики та вирішення внутрішніх редакційних суперечок.

Профспілка також вимагає «не змінювати сітку мовлення каналу і не втручатися у професійну діяльність журналістів, забезпечивши вихід в ефір усіх програм станом на 22 квітня 2013».

Крім того, в заяві журналісти просять «не проводити з ініціативи власника звільнень журналістів і технічних працівників, які були задіяні у виробництві програм на каналі станом на 22 квітня 2013, не розривати чинні угоди і договори з виробниками контенту каналу ТВі, які діяли станом на 22 квітня 2013», а також «не застосовувати санкцій до учасників страйку ні у вигляді припинення трудових договорів, ні у вигляді припинення договірних відносин».

Нагадаємо,   23 квітня офіційний сайт телеканалу ТВі повідомив, що у каналу з´явився новий гендиректор Артем Шевченко і новий інвестор Олександр Альтман. У свою чергу, колишнє керівництво телеканалу заявило, що ці призначення незаконні і канал належить Костянтину Кагаловському, а гендиректором телеканалу залишається Наталія Катеринчук.

Кагаловський заявив, що телеканал ТВі захопили рейдери, щоб потім продати його тим, хто перетворить канал у музичний. При цьому він пообіцяв, «дуже швидко вирішити цю проблему протягом 24 годин», оскільки малоймовірно, що за цим стоять «серйозні люди з влади».

Увечері того ж дня колектив телеканалу ТВі прийняв рішення оголосити страйк до вирішення конфлікту між власниками телеканалу.   

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus