УКРАЇНА

04:09

23.05

Співголовою даної групи став Валентин Наливайченко

Співголовою даної групи став Валентин Наливайченко

У Європарламенті об´єдналися друзі асоціації з Україною

0

  Депутати Європейського парламенту створили групу «Друзі асоціації Україна - ЄС»

Як повідомили «Коментарям» у партії  УДАР, про це повідомив народний депутат від цієї політсили Валентин Наливайченко.

За його словами, групу підтримали основні політичні сили, які входять до складу Європарламенту. Співголовою даної групи від Верховної Ради України став сам Наливайченко.

«Мета наших друзів - сприяти підписанню, ратифікації та подальшій імплементації угоди про асоціацію та угоди про вільну торгівлю між Україною та Європейським союзом в цьому році у Вільнюсі», - заявив політик.

«Нинішня українська влада все ще не виконала низку вимог, на яких ми продовжуємо наполягати: скасування виборчого правосуддя, прийняття нового закону про всеукраїнський та місцевий референдуми, який би відповідав демократичним стандартам, проведення виборів у 5 «спірних» округах, призначення виборів у Києві в 2013», - заявив Наливайченко.

Як повідомляли «Коментарі», 5 ​​лютого на саміті Україна - ЄС сторони «підтвердили свою відданість підписанню Угоди про асоціацію», яка, як очікується, відбудеться на саміті «Східного партнерства» у Вільнюсі в листопаді 2013 року.

Для підписання угоди Україна повинна продемонструвати суттєвий прогрес у виконанні вимог ЄС, які стосуються виборчого правосуддя, реформи судової та виборчої систем та ін.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus