УКРАЇНА

11:37

23.05

Влада

Мер Черкас не визнає свою відставку і обіцяє ходити на роботу

0

Міський голова Черкас Сергій Одарич стверджує, що рішення про його відставку насправді не прийнято, тому що для цього був необхідний 41 голос, а не 40

Одарич заявив, що, оскільки він не звільнений, то ходитиме на роботу кожен день, передає «Провсе»

«Мені важко сказати, що буде далі, адже рішення не прийнято. Очевидно, будуть чергові спроби ще когось зламати, і змусити, щоб була необхідна кількість голосів», - заявив мер Одарич.

Він заявив, що на депутатів чинився тиск. А також, що «депутати голосували спеціально позначеними бюлетенями, на яких треба було ставити позначки чорними маркерами».

У кулуарах міської ради ведуться розмови про можливу спробу захопити кабінет мера представниками депутатської більшості.

Двері кабінету мера охороняють члени фракції Вільних демократів Микола Мирза, голова фракції Олег Лиходькін, Ніна Набокіна, Андрій Більда.

Як повідомляли «Коментарі», депутати Черкаської міської ради на таємному голосуванні проголосували за відставку мера Сергія Одарича. За проголосували 40 депутатів, проти - 1 і 1 бюлетень визнано недійсним. При цьому загальна кількість депутатів у міській раді становить 60 осіб, не рахуючи самого Одарича. Разом з тим, для прийняття рішення про імпічмент потрібно набрати дві третини голосів депутатів.

Після оголошення результатів голосування депутати стали сперечатися, чи можна вважати 40 голосів «за» двома третинами депутатського скликання, якщо шістдесят першим членом міської ради є сам мер. Тим не менш, рішення про відставку міського голови, голова лічильної комісії Артур Савін оголосив прийнятим.

Пізніше офіційний сайт Черкаської міської ради, міського голови і виконавчого комітету опублікував повідомлення про те, що рішення про дострокове припинення повноважень міського голови Одарича не прийнято.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus