УКРАЇНА

17:27

25.05

Влада

Українці хочуть самі приймати антикорупційні закони

0

Більшість громадян України вважають, що антикорупційні закони мають приймати не у Верховній Раді, а на всеукраїнському референдумі

Про це свідчать результати опитування громадської думки, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), текст якого мають «Коментарі».

Зокрема, результати дослідження показали, що 88,2% опитаних згодні з тим, що закони проти корупції в Україні недієві через те, що вони приймаються народними депутатами, за якими також потрібен антикорупційний контроль.

Цілком згодні з цим твердженням 65.5% опитаних, скоріше згодні - 22.7%.

Крім того, 88% українців згодні з тим, що необхідно ухвалити на референдумі антикорупційний закон, який би дозволяв контролювати витрати чиновників та депутатів усіх рівнів, а також членів їхніх сімей та родичів.

З цим повністю згодні 67,1% опитаних, скоріше згодні - 20,9%.

Опитування проводилося з 23 лютого по 11 березня 2013 року. Методом інтерв´ю було опитано 2760 респондентів, що мешкають в усіх областях України (включаючи місто Київ) і в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 2.8% для показників близьких до 50%, 2.4% - для показників близьких до 25%, 1.7% - для показників близьких до 10%, 1.2% - для показників близьких до 5%.

Як повідомляли «Коментарі», організація Transparency International Україна дійшла висновку, що державна програма України з боротьби з корупцією фактично не виконується і знаходиться на межі зриву.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus