УКРАЇНА

10:11

10.12

Влада

Президенту час переходити від економічних проблем до соціальних - експерт

0

У світлі погіршення ситуації на світових фінансових ринках і негативних економічних прогнозів від провідних рейтингових агентств  Президенту України Віктору Януковичу вигідніше йти від коментування економіки в нішу проблематики соціального блоку

 Про це заявив директор GMT group Анатолій Луценко, передають «Коментарі».

«Ви тільки подивіться, з чим виходили до ЗМІ наші міністри, відповідальні за економічний блок! Базовий пріоритет - отримання кредиту МВФ. Це правильно з точки зору економіки, але супутнє кредиту  неминуче підвищення ціни на газ для населення навряд чи спричинить підтримку в суспільстві», - зазначив експерт.

За його словами, «влада спілкується з народом на рівні макроекономіки, тоді як найактуальнішими для людей питаннями є їх підтримка та гарантії від держави - пенсії, зарплати, пільги, тарифи, які залишають бажати кращого».

«Макроекономікою ситий не будеш. Звідси випливає, що достукатися до кожного можна лише за допомогою нових соціальних ініціатив», - підкреслив Луценко.

На думку експерта, українській владі зараз вкрай не вистачає ефективних каналів комунікації з суспільством.

«За великим рахунком, людям, що відповідають  за імідж влади, необхідно сконцентруватися на кількох пріоритетних напрямах інформаційної політики, які могли б «прикрити» економічні проблеми», - зазначив він.

«Зокрема, Королевській, що опинилася «на передовій» соцреформ, треба розробити і впровадити соціальні ініціативи, які б приносили реальні плоди в найкоротші терміни. Крім того, подібні ініціативи мають бути запущені і в інших «соціально чутливих» сферах», - підсумував експерт.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus