УКРАЇНА

06:07

21.05

Влада

У США радять українцям не мітингувати, а ставити «в лоб» запитання нардепам

0

Українцям, які хочуть взяти особисту участь в економічному і політичному розвитку країни, радять звертатися до парламентаріїв, перш ніж виходити на демонстрації

Про це заявив надзвичайний і Повноважний посол США в Україні Джон Теффт, передає «УНІАН».

Зокрема, на запитання про те, як середньостатистичний українець може домогтися здійснення реформ, Дж.Теффт відповів: «Для початку знайдіть, хто представляє ваші інтереси в Раді. І коли знайдете – запитайте у цієї людини: який його внесок у боротьбу з корупцією, як він, будучи парламентарієм, просуває реформи, формує законодавство. І коли ви навчитеся працювати в такому режимі, ви побачите зміни. Але початок, повторюся, має бути саме таким».

На думку Дж.Теффта, демократія – це вміння знаходити діалог.

«Всі політики глобальні за своєю суттю, і це правда. Але знайдіть свого локального представника і поставте йому запитання», - сказав посол.

Він зазначив, що Україна – країна з величезним потенціалом, природним та людським. «Проте, усвідомлюючи це, Україна має провести низку економічних реформ і відмовитися від рейдерських атак, проявів корупції, від недостатнього захисту приватної фізичної та інтелектуальної власності. Реформи мають змінити правила гри в Україні, якщо, звичайно, вона збирається бути конкурентоспроможною на міжнародному ринку», - сказав посол.

Також Дж.Теффт назвав 4 основні сфери, прогрес у яких міг би вивести Україну до числа держав – лідерів економічного зростання. Серед них він назвав прихильність курсу реформ, націлених на побудову міцних відносин з іноземними партнерами, посилення верховенства закону, відкритість бізнесу, особливо в тих секторах, які Україна має намір диверсифікувати, а також зміна змісту вищої освіти, яка відповідала би потребам майбутнього країни.

«За версією багатьох економістів, Україна могла б демонструвати рівень розвитку в середньому 4% на рік», - підкреслив посол США.

Нагадаємо, у низці міст країни відбулися мітинги опозиції «Вставай, Україно!», на які вийшли тисячі людей.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus