УКРАЇНА

01:20

22.05

Бердянські депутати-опозиціонери показали, як, домовившись, можна домогтися зміни політичного режиму

Бердянські депутати-опозиціонери показали, як, домовившись, можна домогтися зміни політичного режиму

Опозиції вдалося сформувати більшість

0

Опозиційні сили - фракції БЮТ і «Фронт змін», - вперше після президентських виборів змогли сформувати більшість для прийняття політичного рішення

Під час останньої сесії Бердянської міської ради опозиційні депутати і деякі члени Партії проголосували за відставку провладного секретаря міськради Володимира Безверхого. При цьому розглянути питання про відставку запропонував мер міста, «регіонал» Олексій Бакай.

Голосування було таємним і відбувалося в два етапи. У першому голосуванні взяли участь 57 депутатів із 60. 29 з них підтримали рішення, двоє утрималися. Чотири бюлетені виявилися зіпсованими. Таким чином, голосів для звільнення Бехверхого не вистачило. Після цього міський голова настійно рекомендував депутатам переголосувати. У повторному голосуванні взяли участь вже 38 депутатів, 36 з яких висловилися за відставку секретаря і лише двоє - проти.

Таким чином тривале протистояння локальних лідерів Бердянська створило умови, за яких опозиції вдалося сформувати більшість у міській раді. «Опозиціонери продемонстрували здатність домовлятися і приймати жорсткі політичні рішення. А це ознака глобальної тенденції, яка може повторитися в інших провінційних містах, стати каталізатором протестних настроїв і призвести до зміни політичного режиму», - упевнені бердянські депутати-опозиціонери.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus