УКРАЇНА

14:35

27.05

Влада

Симоненко вважає, що справжній зміст 1 травня перекрутили

0

Лідер КПУ Петро Симоненко звинувачує партії парламентської більшості і опозиції, які як і КПУ і СПУ вирішили організувати свої акції 1 травня, у спробі перекрутити дійсний зміст свята, повідомляють «Українські Новини».

«Це ті, хто ...навесні 2000 року в Українському домі ...вносили пропозицію про заборону свята Міжнародної солідарності трудящих - 1 травня. А коли це їм не вдалося, почали перекручувати зміст Першотравня, як і все радянське», - сказав Симоненко.

КПУ також звинувачує владу у створенні перешкод для політичної діяльності партії. За словами лідера комуністів, такі перешкоди особливо відчутні під час підготовки і проведення ініційованих Компартією першотравневих політичних акцій.

Симоненко заявляє, що організаторів цих акцій постійно викликають у виконавчі органи місцевої влади і місцевого самоврядування, де їх шантажують і залякують, вимагаючи не проводити заплановані заходи.

Лідер КПУ також розкритикував рішення місцевих органів влади про обмеження або заборони на проведення мітингів і демонстрацій і судові рішення, що їх підтверджують.

Як повідомлялося, Шевченківський районний суд Києва обмежив проведення масових акцій блоком партій «Наша Україна», Прогресивною соціалістичною партією, Комуністичною партією робітників і селян, Союзом анархістів, київськими комітетами КПУ і СПУ в центрі Києва 1 травня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus