УКРАЇНА

05:59

21.05

Колегія суддів відмовила у відкритті конституційного провадження

Колегія суддів відмовила у відкритті конституційного провадження

Конституційний Суд остаточно «повернув» питання щодо проблемних округів

0

  Конституційний Суд України відмовив у відкритті провадження за поданням 54 народних депутатів щодо повторних парламентських виборів у п´яти мажоритарних округах

Як повідомили «Коментарям» у Конституційному Суді, «постановою суду відмовлено у відкритті конституційного провадження у справі на підставі пункту 3 статті 45 Закону« Про Конституційний Суд України»- непідвідомчість Конституційному Суду України питань, порушених у конституційному поданні».

Суддею-доповідачем у даній справі виступив Дмитро Лилак.

У КС також нагадали, що подання 54 нардепів надійшло до суду 29 грудня 2012 року. Після вивчення в секретаріаті суду клопотання було передано на розгляд колегії суддів, яка на засіданні 23 січня 2013 призначила суддю-доповідача у справі.

Після підготовки і вивчення матеріалів справи до розгляду на засіданні колегії суддів Конституційного Суду України суддя-доповідач надав справу на розгляд колегії.

Постановою від 18 квітня 2013 колегія суддів відмовила у відкритті конституційного провадження у цій справі. Відповідно до визначеної законом процедури розгляду конституційних подань, остаточне рішення у справі було прийнято на засіданні 23 квітня.

Як повідомляли «Коментарі», за підсумками парламентських виборів 28 жовтня 2012 ЦВК визнав неможливим встановити результати голосування у п´яти мажоритарних округах, і рекомендував Верховній Раді призначити в округах повторні вибори. У той час у парламенті вважали, що це питання в компетенції Центрвиборчкому. 29 грудня 54 нардепа подали подання до Конституційного Суду з проханням офіційно розтлумачити окремі положення закону «Про вибори народних депутатів України».

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus