УКРАЇНА

11:46

22.04

Влада

«Газ України» не буде поставляти газ ТЕЦ, у яких є борги

0

«Газ України», дочірня компанія національної акціонерної компанії НАК «Нафтогаз України», має намір припинити постачання природного газу теплоелектроцентралям (ТЭЦ), що мають заборгованість за спожитий у поточному році газ, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Газа України» зазначає, що таке рішення ухвалене за підсумками наради, проведеної компанією за участю керівників 18 ТЕЦ.

Прес-служба «Газ України» заявляє, що тривалі переговори стосовно погашення заборгованості ТЭЦ за газ не привели до якого-небудь результату. У зв’язку з цим компанія планує вже найближчим часом максимально обмежити обсяги постачань природного газу ТЭЦ, що має заборгованість за спожитий у поточному році газ і не надає пропозиції про погашення боргів минулих років.

Сумарна заборгованість ТЕЦ-участників наради за газ спожитий у 2001-2004 роках складає 103 млн. грн, з них за січень-квітень 2004 року - 20,5 млн. грн.

До найбільш проблемним ТЕЦ відносяться «Львівтеплоенерго» (борг - 31,8 млн. грн.), Дніпродзержинська ТЕЦ (20,2 млн.), «Харківська ТЭЦ-5» (17 млн. грн.), «Кам’янець-Подільське ТКЕ» (11 млн. грн.).

Разом з тим, готельні ТЕЦ дотримуються умов договору і вчасно оплачують поточе споживання газу. Зокрема, стабільно високий рівень розрахунків демонструють держпідприємство «Черкаська ТЕЦ» ВАТ «Черкаське хімволокно» і ТОВ «ТЕХНОВА» (експлуатує Чернігівську ТЕЦ). Станом на 28 квітня зазначені компанії не мають заборгованості за газ, поставлений їм у 2004 році.

«Газ України» повідомила представників ТЕЦ, що надалі поставки газу будуть здійснюватися тільки у разі дотримання ними умов договорів, що припускають 100%-ну оплату поточного споживання газу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus