УКРАЇНА

05:26

24.05

Влада

Єврокомісія: Україна виграє від розширення ЄС

0

Розширення ЄС матиме позитивні наслідки для України, як економічні, так і політичні, заявив керівник представництва Єврокомісії у Києві Стівен Сковменд, повідомляє «Українська служба BBC» . При цьому він послався на попередній досвід розширення ЄС.

«Ми не намагаємося зробити вигляд, що все буде, як раніше. Зміни будуть, але це зміни на краще” – наголосив Стівен Сковменд.

За його словами, у галузі економіки Україна матиме найбільший у світі спільний ринок прямо на своїх кордонах. А з політичної точки зору, додав представник Євро комісії, Україна отримує в ЄС таких “відданих лобістів, як Польща, Словаччина, Угорщина, які також можуть відтепер впливати на ситуацію».

Водночас Стівен Сковменд зауважив, що участь України у митному чи валютному союзі в межах ЄЕП може стати перешкодою на шляху подальшої європейської інтеґрації.

Сковменд вважає, що проблеми з декларованим європейським напрямком розвитку України можуть виникнути, якщо домовленості Києва з країнами-учасницями Єдиного економічного простору вийдуть за межі створення зони вільної торгівлі.

Водночас представник Єврокомісії зауважив, що сама Україна має вирішувати, з ким укладати договори про вільну торгівлю.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus