УКРАЇНА

11:30

10.12

Влада

ЦВК тепер буде займатися і проблемами ЗМІ

0

Центральна виборча комісії України погодилася з пропозицією Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації створити в ЦВК робочу групу, що буде займатися проблемами ЗМІ під час президентської виборчої кампанії. Про це повідомив голова профільного парламентського Комітету Микола Томенко на прес-конференції в п’ятницю, повідомили «proUA» у прес-службі «Нашої України».

Томенко поінформував, що в робочу групу ввійдуть члени профільного Комітету ВР, журналісти і представники громадських організацій.

Народний депутат презентував журналістам плакат, що інформує громадськість про рекомендації парламенту і президента України не проводити перевірки ЗМІ в 2004 році.

На плакаті розміщені тексти офіційних документів щодо неприпустимості перевірок ЗМІ цього року - Постанови Верховної Ради «Про забезпечення безперешкодної діяльності ЗМІ» і доручення Президента України щодо введення мораторію на проведення перевірок засобів масової інформації під час виборчої кампанії.

Томенко вважає, що саме журналісти можуть стати «заручниками битви між різними політичними силами напередодні президентських виборів». А такі плакати, на його думку, будуть сприяти захистові працівниками ЗМІ своїх прав і будуть впливати на недопущення перевірок медіа до кінця року.

За словами голови парламентського комітету, плакати, насамперед, будуть передані відділенням податкової, пожежної, санітарної та інших служб у регіони, оскільки найбільша загроза невиконання рекомендацій парламенту і президента існує саме з боку місцевих чиновників. Крім того, плакати будуть розіслані в регіональні ЗМІ і журналістські професійні об’єднання.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus