УКРАЇНА

16:28

20.05

Влада

«Телекритика» закликала політиків не давати коментарі для ТБ

0

Інтернет-видання “Телекритика” звернеться до політиків України з пропозицією протягом місяця, тижня або одного дня не давати коментарів усім телеканалам, які «маніпулюють інформацією». Про це повідомила сьогодні на прес-конференції в агентстві «УНІАН» головний редактор цього видання Наталія Лігачева.

За її словами, «Телекритика» буде звертатися як до опозиційних, так і до провладних політиків. Лигачева сказала, що те, що відбувається на “олігархічних каналах”, можна назвати “маніпуляцією інформацією, маніпуляцією громадською думкою і створенням кривого дзеркала”. Вона вважає, що в цьому беруть участь і самі політики, погоджуючись давати коментарі тим мас-медіа, що маніпулюють інформацією й імітують наявність двох точок зору. Лігачева зазначила, що телеканали використовують спецтехнології, коли при вихоплюванні з контексту політика якої-небудь цитати спотворюється зміст його слів.

Лігачева також зазначила, що “Телекритика” хоче запропонувати СТБ, ICTV, “Новому каналу” задекларувати редакційну політику, яка б базувалася “на принципах стандартів Бі-Бі-Сі», тобто “стандартів професійної етики, професійності”. За словами Лігачевої, канали, що пов’язують з ім’ям народного депутата Віктора Пінчука, почали в телепросторі поводитися по-іншому, ніж ті, котрі контролює СДПУ(о).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus