УКРАЇНА

02:27

28.05

Влада

Львівські вчителі припинили голодування

0

7 львівських вчителів припинили голодування біля будівлі Франківскої районної адміністрації Львова, яке вони оголосили 26 квітня з вимогою виплати заборгованості по зарплаті. Про це «Українським Новинам» повідомила один з лідерів страйкового комітету вчителів Марія Перепуст, яка брала участь у голодуванні.

За її словами, голодування було припинено після обіцянки Львівської міської ради надати 5,6 млн. гривень для виплати заборгованості по зарплаті.

Перепуст також повідомила, що проведення інших акцій протесту вчителів також припинено.

Крім того, сьогодні місцевий суд Франківського району Львова у зв’язку з недостатністю доказів відмовив у задоволенні позову начальника райвно Франківського району Львова Катерини Гороховської, в якому вимагалося визнати незаконною акцію протесту вчителів у формі проведення 22-хвилинних уроків. Про це повідомляє Львівський портал.

За словами голови міської незалежної профспілки працівників освіти Львова Андрія Соколова, суд визнав, що позов Гороховської не є предметом судового розгляду у порядку впровадження з адміністративних взаємин, а є предметом звичайного позову до кожного конкретного вчителя. Це пояснюється тим, що можна заборонити тільки страйк, а у зв’язку з тим, що акція вчителів не є страйком, то суд не може приймати рішення про заборону акції, оскільки це не входить до його компетенції, пояснив Соколов.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus