УКРАЇНА

08:00

20.04

Влада

Уряд захищатиме підприємства в обмін за наповнення ними бюджету

0

Кабінет Міністрів готовий захищати інтереси українських підприємств на зовнішніх ринках, а підприємства повинні виконувати свої обов’язки перед бюджетом. Про це прем’єр Віктор Янукович заявив під час засідання ради підприємців при урядові, повідомили «proUA» в прес-службі Кабінету Міністрів.

Янукович закликав підприємців брати активну участь у розробці законопроектів і слідкувати за дієвістю законодавства, яке регулює бізнесовий клімат в Україні.

Голова Ради підприємців Дмитро Швець звернув увагу на важливість побудови дієвого механізму взаємодії підприємців та уряду. Зокрема, він повідомив, що найближчим часом рада підприємців відкриє сайт, на якому розміщуватимуться всі проекти регуляторних нормативних та законодавчих актів, що розроблюються центральними органами державної влади. Тоді будь-який підприємець або об’єднання підприємців зможуть брати участь у виробленні державної політики в тій чи іншій сфері.

Також члени ради підприємців обговорили з прем’єр-міністром питання запровадження ПДВ-рахунків. При цьому Віктор Янукович висловився за всебічне обговорення цього питання з експертами, підприємцями і вченими, щоб розробити взаємоприйнятий законопроект, який покращить ситуацію як зі сплатою ПДВ у бюджет, так і з його компенсацією з бюджету експортерам. Члени ради підприємців наголошували, що запровадження ПДВ-рахунків повинно не ускладнити, а полегшити життя підприємців. Для цього, на думку підприємців, необхідно передбачити запровадження касового методу нарахування і, можливо, ліквідацію податкових накладних, оскільки всі кошти податку будуть проходити через окремий рахунок і будуть прозорими для податкової. Висловлювалася також пропозиція щодо зниження ставки ПДВ до 10-12% та перегляду пільг по цьому податку для компенсації втрат бюджету.

Рада підприємців при Кабінеті Міністрів була заснована 22 березня 1993 року. Сьогодні Рада є постійно діючим консультативно-дорадчим органом для надання уряду експертної та консультаційної допомоги в процесі проведення державної політики в галузі підприємництва.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus