УКРАЇНА

06:10

25.05

Влада

Проведуть новий тендер з продажу Huta Czestochowa

0

Польща скасувала конкурс із продажу сталеливарного заводу Huta Czestochowa. Причиною скасування тендера є побоювання, що програма реструктуризації підприємства може бути розцінена Євросоюзом як незаконна державна допомога, повідомляє «UA TODAY».

«Міністерство фінансів розпорядилося підготувати чітко сформульовані пропозиції і визначені терміни і умови, що дозволять швидко провести новий тендер», - йдеться в офіційному повідомленні польського міністерства.

Раніше президент Польщі Олександр Кваснєвський заявив про підтримку української корпорації «Індустріальний союз Донбасу» у питанні приватизації меткомбінату Huta Czestochowa.

«Якщо в цій справі було б можливим надати хоча б невелику частку політичної підтримки, то я б вітав цей контракт (на придбання Huta Czestochowa - прим.) з ІСД, як відкриття абсолютне нових можливостей», - заявив польський президент.

За словами Кваснєвського, на сьогодні процес приватизації Huta Czestochowa зіткнувся з деякими труднощами, зокрема з оцінкою Єврокомісією можливої державної підтримки підприємству. Якщо виявиться, що держава надавала меткомбінату допомогу, то необхідно буде її повернути за участю приватного інвестора. «З того, що мені відомо, Індустріальний союз Донбасу, ладен надати такі кошти», - зазначив польський президент. «На мій погляд, це справа вже нового уряду», - також заявив Кваснєвський.

Представник Корпорації ІСД у Польщі Костянтин Литвинов вважає, що в повторному наданні оферт немає необхідності, оскільки ІСД надіслала листа Міністерству державного майна, у якому підтвердила, що бере на себе ризики, пов’язані з необхідністю оплати державної допомоги. «Тому що, наприкінці березня для LNM минув термін на проведення виняткових переговорів, то найпростішим рішенням у даній ситуації є визнання за Корпорацією ІСД права на виняткові переговори щодо купівлі меткомбінату», - вважає Литвинов.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus