УКРАЇНА

11:12

22.05

Влада

ЄС “пройшовся” по виборах у Мукачевому

0

Європейський Союз висловлює занепокоєння перебігом виборів мера Мукачевого 18 квітня. Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ країни-головуючої в ЄС Ірландії Брайєна Коуена, повідомляють «Українські Новини».

«ЄС висловив стурбованість у зв’язку із відомостями про серйозні порушення на виборах мера Мукачевого 18 квітня», - заявив він на прес-конференції в четвер, 29 квітня, після минулого у Дубліні (Ірландія) засідання Україн-Трійка ЄС на рівні міністрів закордонних справ.

Він назвав ці вибори тестом на демократичність в Україні напередодні виборів Президента.

«Ми наголосили, що вони (вибори) повинні відбуватися прозорим і підзвітним способом. Ми повторили, що міцні відносини з ЄС залежать від конкретних заходів для підтримки і просування європейських цінностей і стандартів, у яких вільні і справедливі вибори займають центральне місце», - сказав Коуен.

За його словами, євросоюзівська сторона також заслухала Грищенка про процес конституційних змін в Україні, його погляд на виборний процес у зв’язку з наближенням виборів Президента в Україні в жовтні, а також про свободу преси.

«Ми відкрито обговорили тему виборів і преси», - наголосив ірландський міністр.

Як повідомляло агентство, раніше свою стурбованість перебігом виборів висловили ОБСЄ і США.

Верховна Рада доручила Генеральній прокуратурі, Міністерству внутрішніх справ і Службі безпеки України розслідувати порушення на виборах мера Мукачевого.

У неділю, 18 квітня, у Мукачевому відбулися вибори мера.

Територіальна виборча комісія Мукачевого заявила про перемогу заступника голови Закарпатської обласної ради Ернеста Нусера на виборах.

На переконання депутатів блоку «Наша Україна», котрі спостерігали за перебігом виборів на всіх виборчих дільницях, перемогу отримав представник «Нашої України» Віктор Балога.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus