УКРАЇНА

10:05

25.05

Влада

Свободи слова в Україні менше, ніж в Росії

0

Неурядова організація Freedom House понизила рейтинг України за утиски мас-медіа. Якщо у минулому році Україна належала до другої категорії ”частково вільних” держав, то цього року вона потрапила до найменш престижної під назвою ”невільні країни”. Про це повідомляє «Німецька хвиля».

У черговому звіті Freedom House, який був оприлюднений учора, зазначено, що посилення утисків українських мас-медіа пов’язане з наближенням президентських виборів. Freedom House також констатує, що у 2004 році стан свободи слова в Україні став гіршим, ніж у Росії. У звіті також проводиться паралель між Україною та Білоруссю, з застереженням, що за рівнем свободи преси Мінськ поступається Києву.

Офіційна влада відкидає критику західних інституцій, називаючи її приводом для тиску на Україну. Попри те, що адміністрацію президента вважають найпотужнішим цензором усіх ЗМІ, Леонід Кучма заявляє, що не має жодних можливостей впливу на їхню політику. За його словами, майже 100% українських мас-медіа перебуває у приватній власності, тому вся відповідальність за об’єктивність несе не влада, а їхні господарі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus