УКРАЇНА

10:46

24.05

Влада

У Баку зберуться учасники ЧЕС

0

Сьогодні в Баку відбудеться засідання ради міністрів іноземних справ держав-членів Організації Чорноморського економічного співробітництва (ЧЕС). Про це повідомляє РІА «Новости».

У перебігу зустрічі міністри обміняються думками про можливі шляхи підвищення ефективності роботи ЧЕС у світлі самміту «Десятиліття ЧЕС», обговорять програмний документ організації - «Економічний порядок денний ЧЕС на майбутнє», а також намітять шляхи подальшого розвитку взаємодії в різних сферах співробітництва.

У план засідання внесено також питання співробітництва і перспективи взаємодії в сфері енергетики і транспорту, торгівлі, розвитку і підтримки малого і середнього підприємництва, наданні допомоги в подоланні наслідків надзвичайних ситуацій, у боротьбі з організованою злочинністю.

Під час обговорення порядку денного майбутнього засідання основна увага була приділена аспектам активізації торгово-економічного співробітництва країн ЧЕС, лібералізації інвестиційних ринків, розвитку транспортних зв’язків.

В зустрічі експертів взяли участь представники всіх країн ЧЕС - Вірменії, Азербайджану, Албанії, Болгарії, Греції, Грузії, Молдови, Росії, Румунії, України, Туреччини, а також уперше як повноправний член організації представники Сербії і Чорногорії.

Головою ЧЕС у рамках ротації на даний момент є Азербайджан.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus