УКРАЇНА

16:38

26.05

Влада

Кучма зустрівся з президентом ЄБРР

0

Учора президент України Леонід Кучма зустрівся з президентом Європейського банку реконструкції та розвитку Жаном Лем’єром. Ця зустріч відбулася в рамках Європейського економічного саміту у Варшаві, повідомили «proUA» в прес-службі президента України.

Кучма і Лемьєр обговорили питання завершення підготовки кредиту ЄБРР на підвищення безпеки двох ядерних блоків, що добудовуються на Хмельницькій та Рівненській АЕС. Жан Лем’єр відзначив, що проект вступив у завершальну стадію, яка вимагатиме від обох сторін оперативної та ретельної роботи. Кучма висловив сподівання, що усі питання, які залишилися щодо реалізації проекту, будуть вирішені у найближчі строки, що дасть можливість у найближчі місяці внести проект на Раду директорів Банку.

Під час розмови наголошувалось на необхідності мобілізації додаткових донорських коштів на успішне завершення у перспективі міжнародного проекту стабілізації об’єкту «Укриття». На думку українського президента необхідно прискорити початок робіт з реалізації цього проекту. Лемьєр з цим погодився.

Учора ввечері президент Леонід Кучма завершив свій візит до Варшави.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus